European Roulette Announced Bets

European Roulette Announced Bets

Hraj v kasíne

Vlastnosti hry

Akými pravidlami sa riadi European Roulette Announced Bets?

Z názvu European Roulette Announced Bets vyplýva, že ruleta sa riadi európskymi pravidlami, čiže na kolese nájdete len 1 nulu.

Aké stávky tu môžete uzatvárať?

Na European Roulette Announced Bets môžete využiť tradičné vnútorné i vonkajšie stávky. V hre nechýba ani obľúbený racetrack, ktorý tak vašim stávkam dáva ďalšie možnosti ako Voisins du Zero, Tiers du Cylindre či Orphelins a ďalšie Announced Bets.

Aké je RTP European Roulette Announced Bets?

Spoločnosť Tom Horn uvádza na svojej oficiálnej stránke návratnosť v hodnote 97,29 %.

Ako sa hrá táto ruleta na mobilných zariadeniach?

Hra European Roulette Announced Bets je vytvorená ako mobile-first ruleta, teda je navrhnutá primárne pre mobilné zariadenia. Na svojich mobiloch budeme mať rovnaký hráčsky zážitok, ako iné rulety ponúkajú len na počítačoch.

Je možné si European Roulette Announced Bets vyskúšať zadarmo?

Áno, demoverziu European Roulette Announced Bets nájdete u nás, i v slovenských online kasínach.

Vyskúšajte si hru European Roulette Announced Bets zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Bronzový
111 €
eTIPOS.sk TIPOS Jackpot

Európska ruleta od Tom Horn

Európska ruleta zostáva vo svojej podstate nezmenená už mnoho rokov. Pokiaľ však ide o online interpretáciu hry, je tu dostatok priestoru na kreatívu. Spoločnosť Tom Horn je pravdepodobne viac známa svojimi online výhernými automatmi, no European Roulette Announced Bets je jasným dôkazom toho, že provider vie zaujať publikum aj inými kasínovými hrami.

Grafická prevedenie European Roulette Announced Bets je špičkové, posadí vás priamo pred dokonale navrhnuté 3D koleso rulety a stávkový stôl. A vy si už len užívate hranie a dômyselne uzatvárate stávky. Čo je možno iné oproti ostatným ruletám, European Roulette Announced Bets bola navrhnutá primárne pre mobilné zariadenia, a tak na svojich mobiloch pri jej hraní zažijete dokonalý herný zážitok.

K dispozícií máte 37 čísel vrátane 1 nuly. Určite oceníte, že súčasťou stola je aj obľúbený racetrack, ktorý pridáva ďalšie stávkové možnosti, napríklad stávky na susediace čísla, sirôtky alebo tretiny stola. Hore pod ikonkou diagramu nájdete prepracované štatistiky, v ktorých si môžete detailne prezrieť percentuálne štatistiky pristátia guličky na párnych, nepárnych, čiernych alebo červených čísiel, stĺpcov či staviť na horúce alebo studené čísla. Skrátka všetko vidíte a viete si vyklikať jednoducho a rýchlo. V lište pod hracím stolom si môžete uložiť obľúbené stávky alebo skúsiť šťastie s oznámenými stávkami (Announced Bets), pod ktorými nájdete nulovú hru, 007, Hada, Žetónovú bombu a mnoho ďalších.

V nastaveniach hry si môžete aktivovať režim Turbo, zautomatizovať opätovnú stávku, zapnúť alebo vypnúť hlas dílerky, ktorý je, mimochodom, veľmi príjemný. My sme si ho nechali zapnutý počas celého nášho hrania rulety.

European Roulette Announced Bets aj zadarmo

Vykročte k zábave s ruletou z pohodlia vašej obývačky. Táto online ruleta od Tom Horn je kasínová stolová hra, ktorá hráčom ponúka nenáročné herné rozhranie a perfektné rozloženie všetkých prvkov skutočného ruletového stola na displeji mobilného zariadenia. European Roulette Announced Bets poskytuje naozaj kvalitnú zábavu pre začínajúcich aj skúsených hráčov.

Kasínová hra European Roulette Announced Bets sa nám veľmi páčila. Strávili sme pri nej dosť času na to, aby sme vám ju mohli teraz vrelo odporučiť. V slovenskom online kasíne etipos.sk si ju môžete dokonca zahrať zadarmo bez akéhokoľvek rizika.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

eTIPOS.sk logo

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tom Horn
Téma hry:
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:
Ruleta