European Roulette Apollo

European Roulette Apollo

Hraj v kasíne

Vlastnosti hry

Pre aký typ hráčov je hra Apollo European Roulette určená?

Táto online hra od Apollo Games je vhodná pre hráčov, čo už niečo na rulete odkrútili, no nestratia sa ani začiatočníci. Má prepracovanú grafiku, rozšírené herné možnosti, široké možnosti stávok vrátane racetracku i štatistiku posledných hier.

Akými pravidlami sa táto online ruleta riadi?

Apollo European Roulette sa riadi európskymi pravidlami, čiže hráte iba s jednou nulou na plátne.

Aké stávky tu môžete uzatvárať? Obsahuje hra aj racetrack?

Apollo European Roulette ponúka všetky štandardné vnútorné a vonkajšie stávky, ale aj tie špeciálne - Zero, Orphelins, Voisins a Tiers. Po zakliknutí políčka Neighbours otvoríte obľúbený Racetrack.

Aké je RTP tejto kasínovej hry?

Návratnosť rulety Apollo European Roulette je štandardne nastavená na 97,30 % európskymi pravidlami hry.

Ako sa hrá táto ruleta na mobilných zariadeniach?

Rovnako ako väčšina online kasínových hier od spoločnosti Apollo Games, aj Apollo European Roulette si môžete vychutnať na svojom mobilnom zariadení. Pravidlá sú rovnaké ako v počítačovej verzii.

Je možné si hru Apollo European Roulette vyskúšať zadarmo?

Áno. Demoverziu hry Apollo European Roulette si môžete vyskúšať zadarmo aj na našich stránkach.

Vyskúšajte si hru European Roulette Apollo zadarmo

Apollo Jackpot
Úroveň:
Gold
17104 €
Úroveň:
Silver
3868 €
Úroveň:
Bronze
52 €
TIPOS Apollo Jackpot

Apollo Games poznáme všetci skôr ako providera zameriavajúceho sa na hracie automaty, no v jeho portfóliu nájdeme aj niekoľko iných kasínových hier. Nechýba poker či obľúbená ruleta. A konkrétne Apollo European Roulette patrí u nás medzi tie vyhľadávanejšie hry.

Hra Apollo European Roulette je online ruleta s európskymi pravidlami, čo znamená, že na kolese sa točí iba jedna nula. Návratnosť činí 97,3 % a výhoda na strane kasína je teda „iba“ 2,7 %. Hra už na prvý pohľad pôsobí veľmi jednoducho. Po uzatvorení stávok sa pred vami objaví hracie koleso v 3D prevedení a lietajúca gulička vyzerá naozaj realisticky. Pri tomto pohľade nadobudnete pocit, že ste sa ocitli v skutočnom luxusnom kasíne. Aj hudba v pozadí do tohto prostredia ideálne pasuje.

Čo všetko ponúka hra Apollo European Roulette

Po spustení hry sa pred vami objaví hracie pole s možnosťami stávok. Využiť môžete niekoľko pomocných funkcií. Tlačidlo REBET vám umožní zopakovať predchádzajúcu stávku. Ak svojej stávke veríte, môžete ju tlačidlom x2 znásobiť. Pokiaľ ste si rozmiestnenie žetónov rozmysleli, zakliknutím tlačidla X všetky žetóny z hracieho poľa odstránite. Tlačidlom <– sa vrátite o jeden krok späť. Hodnota žetónov môže byt v každom online kasíne nastavená ináč, no my sme hrali v online kasíne etipos.sk s hodnotami 0,20 €; 0,50 €; 1 €; 5 €; 10 €; 50 € a 200 €. Pri hre záleží len na vás, aký typ stávok zvolíte.

Štandardné typy stávok

 • Priama stávka - Stávka na 1 číslo
 • Delená stávka - Stávka na 2 čísla
 • Stávka na uličku – stávka na 3 čísla
 • Rohová stávka – stávka na 4 čísla
 • Stávka na rad – stávka na 6 čísel
 • Stávka na tucet – stávka na 12 čísel
 • Červená/čierna, Párna/Nepárna, Nízka/Vysoká

Špeciálne typy stávok

 • Zero Game – stávka na 7 čísel susediacich s nulou
 • Serie 5/8 – stávka na 12 čísel oproti nule
 • Orphans – stávka na 8 „osirelých“ čísel
 • Serie 0/2/3 – stávka na 17 čísel okolo nuly

Súčasťou rulety je aj obľúbený Racetrack s ďalšími špeciálnymi stávkami. Dostanete sa k nemu zakliknutím tlačidla Neighbours. Vidíte v ňom hracie pole s číslami v takom poradí, ako sa nachádzajú na kolese rulety. Uprostred je ponuka zvyšných štyroch špeciálnych stávok – Zero, Orphelins, Voisins a Tiers. Pokiaľ týmto výrazom príliš nerozumiete, odporúčame si k nim prečítať viac informácii v podrobnom slovníku na ruletaonline.sk. Pre plynulosť hry môžete siahnuť aj po funkcii automatického vkladania žetónov.

Pri hre vám môže pomôcť aj štatistika. V riadku nad hracím poľom sú zobrazené tri okienka. Prvé vľavo sú posledné padnuté čísla, v strede sú horúce čísla a naľavo zase studené.

Roztočte koleso rulety aj na mobile

Hra Apollo European Roulette je dostupná aj v mobilnej verzii, čiže ukladať žetóny a roztáčať koleso môžete hocikedy a hocikde. Stačí mať už len stabilné internetové pripojenie. Ruletu si môžete vyskúšať aj úplne zadarmo, čo je pre neskúsenejších hráčov priam ideálne.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

TIPOS logo

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Apollo Games
Téma hry:
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:
Ruleta