Premium European Roulette

Premium European Roulette

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Premium European Roulette zadarmo

Online rulety od Playtechu sú rozpoznateľné hneď ako ich zapnete. Graficky nevyčnievajú, respektíve sú skôr strohé, no veľmi dobre sa ovládajú a hráč má pri hraní maximálny prehľad. Takmer všetky môžete hrať na jedinej obrazovke. Premium European Roulette je však v tomto výnimkou. Nie, ani tentokrát to nie sú žiadne grafické orgie, ale ovládanie prináša pár zaujímavých prvkov.

Prémiová ruletová klasika v jednoduchom podaní

Ako už názov jasne napovedá, ide o európsku verziu hry. Čiže klasické pravidlá rulety s jednou nulou a 37 číslami. V tomto ohľade vás nemá čo prekvapiť. Potešilo nás, že súčasťou stola je aj Racetrack, čo nebýva vždy pravidlom.

Grafikou Premium European Roulette nenadchne, skôr naopak. No to čo by nám prekážalo pri výherných automatoch, nám pri rulete až tak nevadí. To však neznamená, že by Playtech nemal nabudúce trocha pridať. To isté platí aj o zvukoch, sú priemerné. Neurazia, ale ani nenadchnú, hudobná slučka začne nudiť už po pár minútach.

Prepracované ovládanie celého stola

Samotný stôl je rozvrhnutý precízne a kompletné ovládanie jedného hracieho stola vykonáte plynulým pohybom kurzora z ľavej strany doprava. Úplne vľavo je výber hodnoty žetónu, v strede hore je koleso, pod ním pole na vloženie stávky a úplne vpravo ovládacie tlačidlá pre podanie, zopakovanie a zdvojnásobenie stávky. Vedľa kolesa ešte vľavo vidíte detail vytočeného čísla a napravo štatistiku posledných kôl.

Spomínaný racetrack nie je súčasťou základnej obrazovky, stačí však jeden klik na jeho miniatúru, tesne nad hracím poľom a spodná časť obrazovky sa zmení na racetrack. Je to šikovné riešenie, ktoré zabránilo tomu, aby boli plochy na stole zbytočne zmenšené. Nám sa tento spôsob pozdával, ale niekomu preklikávanie vyhovovať nemusí.

Zahrajte si European Premium Roulette v kasíne

European Premium Roulette je jednoduchá hra, ktorá však ponúka pravý ruletový zážitok. Nesmiete sa len nechať odradiť už značne zastaraným vizuálom. Ak jej dáte šancu, odmení sa vám príjemným ruletových zážitkom a pri troche šťastia a umu aj nejakou peknou výhrou. Zahrať si ju môžete v online kasínach s Playtech hrami. Prajeme veľa šťastia v hre.

pre nových hráčov v kasíne

Fortuna logo

Stav si 30€ úplne bez rizika, ak nevyhráš, dostaneš svoj vklad naspäť +30 free spinov v kasíne

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Playtech
Téma hry:
Online kasíno:
Fortuna
Naše hodnotenie:
Ruleta