Ruleta a hry v kasíne DOXXbet

Hraj v kasíne

2000 EUR pre nových hráčov v kasíne

DOXXbet logo
100% bonus z prvého vkladu do výšky 2000€ + bezriziková stávka

Bonusy a akcie pre hráčov v kasíne DOXXbet

Je hranie v DOXXbet kasíne bezpečné?

DOXXbet kasíno patrí medzi najpopulárnejšie a najdôveryhodnejšie online herne na Slovensku. Hráčom ponúka skvelú zábavu v podobe kasínových hier pod záštitou individuálnej licencie od Úradu pre reguláciu hazardných hier. V tomto kasíne je teda všetko legálne a bezpečné.

Aký bonus ponúka kasíno pre nových hráčov?

100% bonus z prvého vkladu do výšky 2000€ + bezriziková stávka

Aké stolové hry si je možné zahrať v online kasíne DOXXbet?

V ponuke DOXXbet kasína nechýbajú ani obľúbené stolové hry. V sekcii s rovnomenným názvom nájdete niekoľko ruletových hier, poker a aj blackjack.

Aké typy ruletových hier má kasíno v ponuke a od akých providerov?

V ruletovej sekcii DOXXbet kasína sa nachádzajú 3 rulety (máj 2023). Konkrétne ide o Premium European Roulette, Diamond Bet Roulette a Spread-Bet Roulette. Všetky sú od dodávateľa Playtech a riadia sa európskymi pravidlami.

Je možné si tu zahrať LIVE ruletu so skutočnými živými krupiérmi?

Nie, v online kasíne DOXXbet zatiaľ nenájdete žiadnu hru so živými krupiérmi. Aj napriek tomu si určite užijete zábavu pri hraní klasickej online rulety.

Ponúka kasíno promo akcie naviazané na stolové hry?

DOXXbet kasíno myslí aj na svojich hráčov. Či už ide o novo registrovaných, alebo verných zákazníkov, pravidelne im servíruje rôzne akcie a bonusy. Väčšina z nich sa viaže na online hracie automaty, no sem-tam pripravia niečo aj pre tých, ktorí hrajú stolové hry. Napríklad každý mesiac môžete získať Reload bonus.

Je možné si na doxxbet.sk/sk/kasino zahrať aj ruletu s vyššími stávkami?

V Doxxbet kasíne majú dve hry od Playtechu nastavená stávky na maximum, čo slovenská legislatíva dovoľuje. V hrách Premium European Roulette a Diamond Bet Roulette môžete staviť až 5000€ (limit stola).

Akými spôsobmi sa dajú uskutočniť vklady a výbery v kasíne?

S vkladmi a výbermi nebudete mať v DOXXbet kasíne žiadne problémy. Pre vklady môžete využiť klasické bankové prevody, platobné karty, elektronické peňaženky alebo platby mobilom cez VIAMO. Výbery sa dajú uskutočniť bankovým prevodom alebo cez Skrill účet.

Čo ak sa pri hre vyskytne problém a potrebujem pomôcť?

V prípade akéhokoľvek problému sa môžete obrátiť na zákaznícku podporu, ktorá je pre hráčov dostupná prostredníctvom mailu, telefónu alebo online chatu. Mnoho odpovedí nájdete aj v sekcii FAQ - Často kladené otázky.

Prebiehajúce turnaje na automatoch v kasíne DOXXbet

Prebieha do
23:59
07.06.2023
DOXXbet logo

Apollo turnaj o 2 000 EUR

Zahrajte si s Apollo hrami turnaj o 2 000 EUR v online kasíne DOXXbet. Roztočte valce, zbierajte body a vezmite si svoj podiel. TOP 50 najlepších hráčov s najvyšším počtom bodov vyhrá hrateľný bonus od 10 EUR do 350 EUR.

Prizepool
2 000 EUR
Výherné kritérium
Suma stávok
Odmenených
50 hráčov
Ruleta