Playtech hry s ruletou

Hry od Playtech nájdete v kasínach

DOXXbet logo

Vstupný bonus: 7000 EUR

Hraj v kasíne
Fortuna logo

Vstupný bonus: 333 FS

Hraj v kasíne

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Čím sú kasínové hry od Playtech špecifické?

Playtech bol založený už v r. 1988 a odvtedy sa vypracoval až na pozíciu lídra v oblasti tvorby herného softvéru. Vytvorili už viac než 600 hier, a to či už automatov, stolových hier, ale v portfóliu majú tiež hry LIVE kasína, športové stávky, virtuálne športy, lotériové hry a stieracie žreby. Zazmluvnené majú aj veľké filmové spoločnosti, medzi ktorými je dokonca aj MARVEL. V ich hrách sa tak môžete stretnúť aj s vašimi obľúbenými filmovými postavami, a to nielen čo sa automatov týka. Ich hry sú známe nielen krásnym grafickým spracovaním ale aj množstvom inovatívnych prvkov.

V akých slovenských online kasínach nájdeme hry od Playtech?

Ich hry si môžete zahrať napríklad v kasínach: DOXXbet, Fortuna

Aké hry s ruletou má tento provider vo svojom portfóliu?

Ponuka hier Playtechu je až nezvyčajne pestrá. Ponúkajú všetky druhy bežných ruletových hier, ako sú francúzska, americká či európska ruleta, ale neostávajú len pri nich. V portfóliu majú aj veľké množstvo špeciálnych ruletových hier ako napríklad Diamond bet Roulette s dvoma prstencami a extra poľom pre stávky, Mini Roulette s menším hracím poľom a počtom čísiel, alebo naopak ruletu s až 101 číslami – 101 Roulette, či Pinball Roulette s nevšedným spôsobom dosiahnutia výherného čísla. V kasínach tak vďaka nim môžete nájsť nielen tradičné rulety ale aj netradičné.

Sú tieto online rulety dostupné aj na mobile?

Samozrejme, Playtech vytvárajú hry tak, aby si ich kasínový hráči vychutnali čo najviac, nech sa nachádzajú kdekoľvek. Preto sú aj rulety od tohto providera dokonale prispôsobené zobrazeniu v mobilných telefónoch a môžete sa tak schuti pustiť do ich hrania vo svojich mobiloch.

Aké typy stávok v nich nájdete? Obsahujú aj pokročilé funkcie a štatistiky?

Pri štandardných typoch ruliet môžete podávať všetky bežné typy stávok v klasickom hracom poli, ako aj stávky hracieho poľa Racetrack, pre možnosť vsadiť na susediace polia ruletového kolesa. V rámci neho môžete podávať aj špeciálne stávky na 1-5 susediacich čísiel, či stávky Tier, Voisins Du Zero, či Orphelins. V špeciálnych typoch ruliet od Playtechu existuje samozrejme aj množstvo iných typov stávok, ako napríklad stávky na extra polia ruletového kolesa či extra bonusové časti kolesa (napr. Diamond Bet Roulette, Age of Gods Roulette, Dragon Jackpot Roulette). V hrách je k dispozícii aj história padnutých čísiel a pri špeciálnych typoch aj počítadlo počtu kôl odkedy nastala extra udalosť.

Má provider Playtech v ponuke aj iné typy stolových kasínových hier?

Keďže sa jedná o popredného výrobcu kasínových hier, tak k dispozícii majú aj iné druhy stolových hier, ako je Poker, Video Poker, Blackjack, Baccarat, či Craps a to aj vo verziách so živými dílermi. Medzi nimi opäť nájdete nielen klasické typy týchto hier, ale aj špeciálne.
Ruleta