European Roulette

European Roulette

Hraj v kasíne

Vlastnosti hry

Pre aký typ hráčov je hra European Roulette určená?

European Roulette od Red Tiger je online kasínová hra ideálna pre všetky kategórie hráčov. Jej intuitívne ovládanie pochopí aj úplný začiatočník, no zároveň obsahuje všetky možnosti stávok pre už pokročilých.

Akými pravidlami sa táto online ruleta riadi?

European Roulette sa riadi európskymi pravidlami, čiže sa dá na nej staviť na 37 čísiel a na plátne je iba jedna nula.

Aké stávky tu môžete uzatvárať? Obsahuje hra aj racetrack?

European Roulette obsahuje okrem klasických vonkajších a vnútorných stávok aj špeciálne. Pod kolesom rulety je umiestnený populárny Racetrak.

Aké je RTP tejto kasínovej hry?

Ide o klasickú európsku ruletu bez nejakého iného typu vedľajších stávok, teoretická návratnosť hráčovi tu je teda 97,30 %.

Ako sa hrá táto ruleta na mobilných zariadeniach?

Rovnako ako väčšina kasínových hier od spoločnosti Red Tiger, aj hra European Roulette je optimalizovaná pre mobilné zariadenia vo všetkých rozlíšeniach. Pravidlá sú pritom totožné s tými, ktoré sú v počítačovej verzii.

Je možné si hru European Roulette vyskúšať zadarmo?

Áno. Demoverziu hry European Roulette si môžete vyskúšať zadarmo bez registrácie alebo vkladu priamo na našej stránke.

Vyskúšajte si hru European Roulette zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
76461 €
Úroveň:
Daily Drop
366 €
Úroveň:
Hourly Drop
18 €
Niké Red Tiger Jackpot

Provider kasínových hier Red Tiger je síce na Slovensku nováčikom, vo svete je však dravou konkurenciou aj tým najväčším vývojárskym firmám, ako sú Playtech či Microgaming. Najmä v online automatových hrách starých bardov dokonca hravo prekonáva. Stolové kasínové hry sú však iná kategória, na ktorej sa už popálili mnohí. Red Tiger tu zatiaľ našľapuje opatrne, no European Roulette, ktorú nasadilo online kasíno Nike.sk nám dokázalo, že svoju kvalitu tigre obhájili aj na ruletovom poli.

Nudný názov, zábavná hra

Hoci všednejší názov ako European roulette sa už zrejme vymyslieť nedal, mávli sme nad tým rukou. Aspoň je hneď jasné s čím máte čo dočinenia. Stôl funguje s európskymi pravidlami rulety, čiže sa dá staviť na 37 čísiel a nula je iba jedna. Hneď si všimnete aj popisy na stole, všetky základné výrazy sú totiž v slovenčine, čo nebýva úplne bežné. Je to však iba o zvyku.

Čo chceme vyzdvihnúť je to, že Red Tiger dokázal na jednu obrazovku napasovať všetky súčasti rulety tak, aby sa nestratila prehľadnosť. Nemusíte sa teda zbytočne preklikávať, ak si chcete staviť napríklad na Racetrack.

Oproti ruletovým klasikám zaujala ešte jedna zmena. Menu s aktuálne vloženou stávkou, váš zostatok aj informácia o výhre, sú v hornej časti obrazovky, namiesto klasickej pozície dolu. Zo začiatku sme s tým zápasili, neskôr nám to už prišlo prirodzené.

Chválime aj jednoduché ovládanie. European Roulette od Red Tiger nie je jedna z tých komplikovaných ruliet, kde sa bojíte na niečo kliknúť, aby ste sa nestratili. Všetko je intuitívne, jasné a zábavné. Nováčikovia budú mať veľkú radosť, pretože hneď pochopia, ako sa stôl ovláda.

Napriek jednoduchosti v European roulette nechýbajú štatistiky. Ani tie nepatria medzi najkomplexnejšie, ale ak sa radi riadite všemožnými systémami rulety, dokážu byť nápomocné a vyčítate z nich všetko potrebné.

Zahrajte si European Roulette zadarmo

S červeným tigrom určite nespravila Niké krok vedľa. Po online automatoch môžeme aj tu smelo vyhlásiť, že po prekliku do ruletovej sekcie máte k dispozícii kvalitnú hru. European Roulette by sme síce odporučili najmä nováčikom a menej náročným ruletovým hráčom, ale nebojíme sa o to, že by si skúsení profesionáli nezahrali. Zábavná hra, pekné prostredie ruletového stola a možnosť vyskúšať si European Roulette zadarmo, to všetko dostanete, ak si spustíte ruletu v online kasíne. Sme presvedčení o tom, že svoju voľbu nebudete ľutovať.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke + ďalších 100 extra free spinov po pretočení 50€.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Ruleta