Roulette Ultimate

Roulette Ultimate

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si hru Roulette Ultimate zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
124139 €
Úroveň:
Strieborný
11866 €
Úroveň:
Bronzový
144 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Členovia vývojového tímu spoločnosti EASIT si pre všetkých fanúšikov rulety pripravili ďalší nevšedný kúsok, ktorý zaradilo do svojej ponuky aj online kasíno eTIPOS.sk. Pozrime sa bližšie čím všetkým nás stolová kasínová hra Roulette Ultimate prekvapila a čím možno nie.

Dynamická hra s Roulette Ultimate

Prívetivý dizajn a skvelá upokojujúca hudba v pozadí nechávajú vyniknúť hlavným vizuálnym a zvukovým súčastiam hry. Nádherné 3D koleso a biela gulička točiace sa proti sebe sú v ľavej hornej časti dominantou celej rulety. Hudbu, zvukové efekty, hlas krupiéra, či farbu hracieho plátna si hráč voliteľne mení, resp. aktivuje. Rovnako tak vás poteší možnosť voľby jazyka celej hracej plochy vrátane hlasu krupiéra.

Roulette Ultimate ako typická európska ruleta

Ide o štandardný európsky typ rulety s 37 políčkami, vrátane jedného políčka s nulou. Snahou hráča je odhadnúť, aké číslo padne. Ovládanie je užívateľsky prívetivé. Od voľby veľkosti žetónov, cez manipuláciu s nimi za pomoci tlačidiel Roztoč, Zmaž, Späť, Dvakrát až po samotné informačné funkcie v podobe grafu posledných padnutých čísel, či textového riadku o výhre navrchu obrazovky. Ponúka sa široká škála kombinácií, ktorej cieľom je dospieť k padnutiu daného čísla na kolese.

Základné výherné kategórie Roulette Ultimate:

  • Even Chance (červená/čierna, párna/nepárne, nízke/vysoké) – výhra v pomere 1:1
  • Collone (tucty a stĺpce) - 2:1
  • Six Line (šesť po sebe nasledujúcich čísel v dvoch horizontálnych radoch) – 5:1
  • Corner (štyri čísla vytvárajúce štvorec) – výhre v pomere 8:1
  • Street (tri čísla v jednom rade) – 11:1
  • Split (dve susediace čísla) – 17:1
  • Straight Up (jedno konkrétne číslo) – 35:1

Špeciality pre pokročilých

Gro obrazovky tejto online rulety tvorí klasický hrací stôl. Nad ním sa nachádza unikátny pridaný prvok známy ako Racetrack. Ide o zmenšené hracie pole rulety, v ktorom sú čísla usporiadané presne tak, ako na kolese rulety. Môžete si tak vsadiť na výsečové stávky, na susedov 0 - Voisins, na čísla oproti 0 - Tiers, či na nepokryté „siroty“ - Orphelains. Vyhodnotenie je závislé od počtu políčok a typu stávky.

Čo nás pri Roulette Ultimate potešilo je tzv. rozšírený mód, ktorý jednoducho aktivujete v ľavom dolnom rohu obrazovky. Hra sa doplní o menu, v ktorom máte možnosť podať špeciálne stávky v rôznych kombináciách (17). Ide napríklad od Black/Red Splits, či Finale en Plein jednotlivých čísel. Viac o nich sa dočítate v slovníku ruletových výrazov.

Uvedený mód tvorí aj položku s názvom „Obľúbené - Favorite Bets“, kde si môžete vopred uložiť váš hraný systém alebo ľubovoľnú kombináciu čísel, ktoré používate pravidelne. Na výber máte až 6 rôznych možností uloženia, ktoré vám urýchlia hru. Funkcia je malým kompromisom pre tých, ktorým chýba možnosť navoliť si rovnaký druh otočenia a spustiť ho automaticky niekoľkokrát v rade.

Roulette Ultimate aj zadarmo

Veríme, že tento vydarený ruletový kúsok v online kasíne eTipos.sk spestrí voľné chvíle všetkým fanúšikom rulety. Na svoje si prídu tak nováčikovia aj pokročilí hráči, pretože hre Roulette Ultimate nemáme vyslovene, čo vytknúť.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

TIPOS logo

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
EASIT
Téma hry:
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:
Ruleta