Virtual Roulette

Virtual Roulette

Hraj v kasíne

Vlastnosti hry

Pre aký typ hráčov je hra Virtual Roulette určená?

Herné prostredie hry Virtual Roulette je navrhnuté absolútne jednoducho a je ideálna skôr pre začínajúcich hráčov.

Akými pravidlami sa táto online ruleta riadi?

Táto online hra od Amusnet sa riadi štandardnými európskymi pravidlami, takže na stole je 37 čísel vrátane jednej nuly.

Aké stávky tu môžete uzatvárať? Obsahuje hra aj racetrack?

Áno, online hra Virtual Roulette obsahuje okrem základných stávok aj Racetrack.

Aké je RTP tejto kasínovej hry?

Ide o ruletu so štandardnými stávkami európskeho typu, návratnosť hry (RTP) je teda klasických 97,30 %.

Ako sa hrá táto ruleta na mobilných zariadeniach?

Virtual Roulette si môžete zahrať na počítači aj mobile, pričom pravidlá v oboch prípadoch sú rovnaké.

Je možné si hru Virtual Roulette vyskúšať zadarmo?

Áno, na stránke výrobcu i na mnohých stránkach či v kasínach si môžete hru Virtual Roulette zahrať bez registrácie a vkladov úplne zadarmo.

Každá herná spoločnosť, ktorá vyvíja online kasínové hry, sa snaží, aby jej portfólio bolo čo najrozmanitejšie. Amusnet (predtým EGT) to má rovnako, a tak hoci je známa predovšetkým ako tvorca online slotov, má v ponuke aj ďalšie hry, napríklad ruletu. A práve na Virtual Roulette od Amusnet sa dnes pozrieme.

Virtual Roulette poteší najmä začiatočníkov

Virtual Roulette svojou jednoduchosťou cieli najmä na začiatočníkov. Ponúka totiž len ten najnutnejší základ pre hranie rulety a hráč sa v nej prakticky nemá ako stratiť. Tomu zodpovedá aj grafika, ktorá je na rozdiel od takej Ultimate Roulette veľmi strohá, no svoj účel plní.

Báť sa však netreba, nič dôležité tu nechýba. Je tu všetko to, čo online ruleta potrebuje na to, aby u seba hráčov udržala. Hrá sa podľa európskych pravidiel a teší nás, že okrem základných funkcionalít nechýba ani obľúbený Racetrack.

Retro ruleta bez ruletového kolesa

Prvý pohľad na ruletový stôl vo Virtual Roulette vám možno vyrazí dych. Niečo na ňom totiž chýba. Niečo celkom dôležité. Áno, ruletové koleso. Niežeby zmizlo úplne, len je trochu stratené v miniatúre a popri ostatných prvkoch ho ľahko prehliadnete. Stačí však vložiť stávky, spustiť herné kolo a koleso sa samozrejme zväčší tak, aby ste naň dobre videli. Aj tak je to však zaujímavé riešenie.

Nielen na ruletové koleso si však budete zvykať. Aj ostatné herné komponenty sú akosi zvláštne rozhádzané. Žetóny pre stávky sú nezvykle vľavo hore, tlačidlo spin a ovládanie stávok je zasa na opačnom konci, vpravo dolu. Na rovinu, nie je to úplne intuitívne. Pri hre žetóny umiestňujete na pole so stávkami na spodku obrazovky alebo do Racetracku, ktorý je v hornej časti. Radíme vám však hrať v režime celej obrazovky, pretože inak sú niektoré časti hracej plochy veľmi zle viditeľné.

Pre tých, ktorí obľubujú rôzne systémy hry a radi sa rozhodujú na základe štatistík, tu veľa možností nie je. Jediné čo na obrazovke máte, je výsledok posledných 8 hracích kôl. Nič viac. Nenachádzajú sa tu ani možnosti špeciálnych, rozšírených stávok, prípadne uloženie si obľúbených stávok do predvolených. Jednoducho, Virtual Roulette je sparťansky vytvorená hra a vy sa tomu buď prispôsobte, alebo hľadajte inde.

Zahrajte si Virtual Roulette v online kasíne

Virtual Roulette od Amusnet určite neodporúčame náročným hráčom, ktorí si potrpia na vizuál a prezentáciu hry. Všetci ostatní by si však mohli pár kôl skúsiť a myslíme si, že vďaka pomerne rýchlej hre a primeraným herným možnostiam, by im Virtual Roulette mohla sedieť. Úplne najlepšie bude, ak si ju v kasíne vyskúšate. Urobte si vlastný obrázok o tom, či táto ruleta stojí za váš čas.

pre nových hráčov v kasíne

OlyBet logo

OlyBet Lóve – možnosť hrať hodinu bez rizika

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Online kasíno:
OlyBet
Naše hodnotenie:
Ruleta