Ruleta a hry v kasíne EuroGold

Hraj v kasíne

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

EuroGold logo
Vstupný bonus až do 10 000€ a 500 free spinov.

Je hranie v kasíne EUROGOLD bezpečné?

Samozrejme, v prípade online kasína EUROGOLD sa jedná o legálne kasíno a jeho prevádzkovateľ, spoločnosť EUROGOLD, s.r.o. je držiteľom právoplatnej licencie vydanej Úradom pre reguláciu hazardných hier.

Aký bonus ponúka kasíno pre nových hráčov?

Vstupný bonus až do 10 000€ a 500 free spinov.

Aké stolové hry si je možné zahrať v online kasíne EUROGOLD?

Keďže sa jedná o pomerne mladé slovenské kasíno, zo stolových hier tu zatiaľ nájdeme len ruletu. Časom sa dá očakávať rozširovanie ponuky o ďalšie stolové hry, hlavne teda o kartové hry, ktoré tu zatiaľ absentujú.

Aké typy ruletových hier má kasíno v ponuke a od akých providerov?

Zatiaľ toto kasíno ponúka len jednu ruletovú hru (máj 2023) a to Apollo European Roulette, ktorú majú na svedomí vývojári z Apollo games. Veríme však, že si tu už čoskoro budete môcť zahrať aj ďalšie ruletové hry od iných dodávateľov.

Je možné si tu zahrať LIVE ruletu so skutočnými živými krupiérmi?

Živú Ruletu, teda ruletu s krupiérmi v priamom prenose si tu zatiaľ nie je možné zahrať. Dúfame, že sa aj toto časom zmení. Čo sa týka ruliet si tak zatiaľ musíte vystačiť s klasickou online ruletou.

Ponúka kasíno promo akcie naviazané na stolové hry?

Napriek tomu, že toto kasíno ponúka množstvo rôznych akcií a turnajov, vzhľadom na momentálnu slabšiu ponuku stolových hier sa tu zatiaľ takéto akcie nevyskytujú. To však neznamená, že sa v blízkej budúcnosti nemôže nejaká akcia so stolovými hrami v Eurogold Games objaviť. Odporúčame preto pozorne sledovať aktuálne promo akciena našej stránke.

Je možné si na eurogold.sk zahrať aj ruletu s vyššími stávkami?

Ruletové hry, ktoré sú momentálne dostupné v EUROGOLD online kasíne, ponúkajú možnosť vložiť na jedno hracie kolo rulety vyšší obnos. Limit stola je nastavený na 2000€.

Akými spôsobmi sa dajú uskutočniť vklady a výbery v kasíne?

Na online hráčske konto v EUROGOLD kasíne si môžete vkladať peniaze za pomoci najbežnejších platobných metód, a to použitím karty, alebo prostredníctvom online bankového prevodu. Okrem toho je možné vklad, ako aj výber realizovať aj v jednej z kamenných herní EUROGOLD GAME Club & Café, ktoré nájdete v mnohých slovenských mestách.

Čo ak sa pri hre vyskytne problém a potrebujem pomôcť?

V prípade, ak sa vyskytne akýkoľvek problém s ktorým si neviete rady, pomôžu vám s ním kvalifikovaní pracovníci zákazníckej podpory, ktorých viete kontaktovať prostredníctvom emailu (podpora@eurogold.sk, alebo info@eurogold.sk), kontaktného formuláru na stránke, alebo priamo cez Livechat či telefonický hovor (+421 914 123 321).

Prebiehajúce turnaje na automatoch v kasíne EuroGold

Prebieha do
23:59
06.06.2023
EuroGold logo

E-gaming turnaj o 500€

Zahrajte si v EuroGolde e-gaming turnaj o 500€, pričom top výhrou je 100€. Hrajte hry od výrobcu e-gaming s otočkou aspoň 0,10€ a odohrajte aspoň 100 spinov. Výpočet bodov: 1 Bod za každé pretočenie čiastky 0,10 EUR (Príklad: za stávku 0,1 získate 1 bod a za 1€ stávku 10 Bodov)

Prizepool
500 €
Výherné kritérium
Suma stávok
Odmenených
15 hráčov

Pripravované kasínové turnaje na najbližšie dni

09.
06. - 
15:00
11.
06.
23:59
EuroGold logo

Víkendový MEGA TURNAJ o 2.500€

Zahraj si v EuroGold víkendový E-gaming turnaj o 2.500€. Minimálny počet kôl pre kvalifikáciu do rebríčka je 100 s minimálnou stávkou 0,10€ a platí pre všetky hry okrem Apollo Europian Roulette.

Prizepool
2500 €
Výherné kritérium
Suma stávok
Odmenených
25 hráčov
Ruleta