Ruleta a hry v kasíne OlyBet

Hraj v kasíne

5000 EUR pre nových hráčov v kasíne

OlyBet logo
20 freespinov za registraciu, 100% vkladový bonus až do 5000 € a spolu až 300 freespinov k prvým trom vkladom.

Je hranie v kasíne OlyBet bezpečné?

Áno, hranie v OlyBete je úplne bezpečné, keďže ide o legálne, plne licencované slovenské kasíno, ponúkajúce len certifikované hry, ktoré prešli testovaním TSÚ. Využíva najmodernejšie technológie pre správu osobných údajov a finančných prostriedkov, takže sa tu môžete bez obáv zaregistrovať a hrať.

Aký bonus ponúka kasíno pre nových hráčov?

20 freespinov za registraciu, 100% vkladový bonus až do 5000 € a spolu až 300 freespinov k prvým trom vkladom.

Aké stolové hry si je možné zahrať v online kasíne OlyBet?

V OlyBete si môžete do sýtosti zahrať viaceré ruletové hry, no nechýbajú tu ani kartové hry ako je Blackjack či Poker, hoci ten je tu zatiaľ prítomný len vo forme online hry Casino Hold’em a videopokeru Jacks or Better.

Aké typy ruletových hier má kasíno v ponuke a od akých providerov?

Čo sa týka ruletových hier tých je tu hneď niekoľko, od renomovaných dodávateľov Playtech, Easit, Amusnet a Apollo. Zahrať si tu tak môžete klasické rulety, ale aj špeciálne typy ako napríklad Diamond Bet Roulette, či Spread-Bet Roulette.

Je možné si tu zahrať LIVE ruletu so skutočnými živými krupiérmi?

Rulety so skutočnými krupiérmi v reálnom čase si tu zatiaľ nezahráte, ale o skutočnú kasínovú zábavu neprídete, keďže si tu môžete zahrať množstvo klasických online ruletových hier.

Ponúka kasíno promo akcie naviazané na stolové hry?

OlyBet sa snaží neustále hráčom prinášať najrôznejšie promo akcie, aj keď tie sa v drvivej väčšine týkajú automatov. Z času na čas sa tu však môže vyskytnúť aj nejaká akcia so stolovými hrami, preto vám odporúčame sledovať priebežne aktuálnu ponuku akcií na našej stránke. Okrem toho hraním rulety v OlyBete zbierate špeciálne bonusové peniaze tzv. Coiny, za ktoré si potom môžete časom zakúpiť freespiny, či iné produkty z ich Marketu.

Je možné si na olybet.sk zahrať aj ruletu s vyššími stávkami?

Áno, v OlyBete máte na výber hneď niekoľko ruletových hier, kde môžete ísť so stávkami až po hranicu 5000 €, ako napríklad u VIP Roulette Platinum, Diamond Bet Roulette či Premium European Roulette.

Akými spôsobmi sa dajú uskutočniť vklady a výbery v kasíne?

Prevod prostriedkov na hráčske konto vykonáte bežnými platobnými metódami ako je vklad kartou, či online bankovým prevodom. K dispozícii však okrem toho máte aj niektoré z kamenných Olympic kasín, kde je možné vykonať vklad v hotovosti. Výber realizujete z online konta na overený bankový účet, alebo k tomu môžete rovnako tak využiť aj jednu z kamenných herní.

Čo ak sa pri hre vyskytne problém a potrebujem pomôcť?

Ak máte akýkoľvek problém, alebo dotaz, môžete ho adresovať ich zákazníckej podpore. Najlepšie je kontaktovať ich prostredníctvom Livechat okna na stránke, kde sú vám k dispozícii prakticky kedykoľvek, nakoľko fungujú v režime 24/7. Využiť môžete ale aj telefonický (+421 2 3918 3410), či emailový kontakt (info@olybet.sk).
Ruleta