Ruleta a hry v kasíne Tipsport

Hraj v kasíne

7777 EUR pre nových hráčov v kasíne

Tipsport logo
Exkluzívny vstupný bonus až do výšky 7 777 € k prvému vkladu + 100 freespinov

Bonusy a akcie pre hráčov v kasíne Tipsport

Je hranie v kasíne Tipsport bezpečné?

V tomto prípade sa skutočne nie je čoho obávať. Jedná sa o silnú značku s dlhodobými skúsenosťami v oblasti hazardných hier. Využívajú najmodernejšie technológie na ochranu osobných údajov aj financií hráčov a samozrejme disponujú aj plnohodnotnou licenciou vydanou Úradom pre reguláciu hazardných hier.

Aký bonus ponúka kasíno pre nových hráčov?

Exkluzívny vstupný bonus až do výšky 7 777 € k prvému vkladu + 100 freespinov

Aké stolové hry si je možné zahrať v online kasíne Tipsport?

Tipsport má spomedzi stolových hier na výber viacero ruliet, ale taktiež kartové hry ako je Blackjack, či originálna česká kartová hra Plátýnko od dodávateľa Tech4Bet.

Aké typy ruletových hier má kasíno v ponuke a od akých providerov?

Ruletové hry do Tipsportu dodávajú provideri z Easitu a Apollo games. Ide o rulety s európskymi pravidlami, medzi ktorými nájdete napríklad veľmi populárnu Ultimate Roulette VIP, Apollo European Roulette, či Roulette Diamonds.

Je možné si tu zahrať LIVE ruletu so skutočnými živými krupiérmi?

Tento typ hier, v ktorom je k dispozícii krupiér v reálnom čase tu bohužiaľ zatiaľ chýbajú. Sme však presvedčení, že sa aj Live ruleta časom v Tisport kasíne objaví hneď, ako to bude legislatívne možné. Dovtedy si môžete zahrať jednu z ponúkaných klasických online ruliet.

Ponúka kasíno promo akcie naviazané na stolové hry?

Tento typ akcií naviazaných aj na stolové hry sa tu občas vyskytije, aj keď primárne sú akcie a turnaje v Tisporte stavané pre automaty, teda valcové hry, s ktorými tu podchvíľou beží nejaký turnaj či Promo akcia.

Je možné si na tipsport.sk/casino zahrať aj ruletu s vyššími stávkami?

Pomerne vysoké stávky je možné hrať na Apollo European roulette. V niektorých hrách od Easitu s označením VIP je však možné podať stávku do hry aj v hodnote 5000€ (maximálny limit stola).

Akými spôsobmi sa dajú uskutočniť vklady a výbery v kasíne?

Platobných metód, ktoré máte v Tipsporte k dispozícii je neúrekom. Okrem bankového prevodu, tu môžete využiť platbu platobnou kartou, ale aj predplatenou Paysefecard kartou (prípadne cez účet v Paysafecard) a previesť peniaze viete aj prostredníctvom Skrillu, mobilnou platbou (sms), alebo aj v hotovosti na niektorej z kamenných pobočiek. Výhry si môžete nechať potom zaslať na bankový, Skrill, či Paysafecard účet, ale využiť môžete opäť aj kamennú pobočku.

Čo ak sa pri hre vyskytne problém a potrebujem pomôcť?

V prípade, ak si s niečím nebudete vedieť rady, alebo sa len chcete ohľadom kasína niečo opýtať, tak môžete smelo kontaktovať ich zákaznícke centrum. Aj tu máte na výber jednu z mnohých možností. Kontaktovať ich viete denne v čase od 8:00 do 23:00 a to telefonicky (+421 41 562 00 91), cez Livechat, alebo kontaktný formulár na stránke, emailom (podpora@tipsport.sk), či dokonca prostredníctvom súkromnej správy v rámci hráčskeho konta.

Prebiehajúce turnaje v kasíne Tipsport

Prebieha do
23:59
03.12.2023
Tipsport logo

Výherný EXPRES o 10 000 €

Zapojte sa do 7-dňového turnaja s názvom Výherný Expres, ktorého dotácia je fantastických 10 000 €.

Prizepool
10 000 €
Výherné kritérium
Najvyššia vážená výhra
Odmenených
1000 hráčov
Prebieha do
23:59
03.12.2023
Tipsport logo

Turnaj v Kajot hrách o 10 000 €

V Tipsport online kasíne od 27. novembra do 3. decembra prebieha turnaj v Kajot hrách o 10 000 €. Túto štedrú dotáciu si rozdelí 1 000 najúspešnejších hráčov.

Prizepool
10 000 €
Výherné kritérium
Iné
Odmenených
1000 hráčov

Aktuálne jackpoty v kasíne *

Apollo Jackpot8830 €

Úroveň
Gold

Apollo Jackpot2136 €

Úroveň
Silver

Apollo Jackpot167 €

Úroveň
Bronze

* aktualizované každú hodinu

Ruleta