Ruleta a hry v kasíne Tipsport

Hraj v kasíne

999 EUR pre nových hráčov v kasíne

Tipsport logo
100% bonus až do výšky 999 €

Je hranie v kasíne Tipsport bezpečné?

V tomto prípade sa skutočne nie je čoho obávať. Jedná sa o silnú značku s dlhodobými skúsenosťami v oblasti hazardných hier. Využívajú najmodernejšie technológie na ochranu osobných údajov aj financií hráčov a samozrejme disponujú aj plnohodnotnou licenciou vydanou Úradom pre reguláciu hazardných hier.

Aký bonus ponúka kasíno pre nových hráčov?

100% bonus až do výšky 999 €

Aké stolové hry si je možné zahrať v online kasíne Tipsport?

Tipsport má spomedzi stolových hier na výber viacero ruliet, ale taktiež kartové hry ako je Blackjack, či originálna česká kartová hra Plátýnko od dodávateľa Tech4Bet.

Aké typy ruletových hier má kasíno v ponuke a od akých providerov?

Ruletové hry do Tipsportu dodávajú provideri z Easitu a Apollo games. Ide o rulety s európskymi pravidlami, medzi ktorými nájdete napríklad veľmi populárnu Ultimate Roulette VIP, Apollo European Roulette, či Roulette Diamonds.

Je možné si tu zahrať LIVE ruletu so skutočnými živými krupiérmi?

Tento typ hier, v ktorom je k dispozícii krupiér v reálnom čase tu bohužiaľ zatiaľ chýbajú. Sme však presvedčení, že sa aj Live ruleta časom v Tisport kasíne objaví hneď, ako to bude legislatívne možné. Dovtedy si môžete zahrať jednu z ponúkaných klasických online ruliet.

Ponúka kasíno promo akcie naviazané na stolové hry?

Tento typ akcií naviazaných aj na stolové hry sa tu občas vyskytije, aj keď primárne sú akcie a turnaje v Tisporte stavané pre automaty, teda valcové hry, s ktorými tu podchvíľou beží nejaký turnaj či Promo akcia.

Je možné si na tipsport.sk/casino zahrať aj ruletu s vyššími stávkami?

Pomerne vysoké stávky je možné hrať na Apollo European roulette. V niektorých hrách od Easitu s označením VIP je však možné podať stávku do hry aj v hodnote 5000€ (maximálny limit stola).

Akými spôsobmi sa dajú uskutočniť vklady a výbery v kasíne?

Platobných metód, ktoré máte v Tipsporte k dispozícii je neúrekom. Okrem bankového prevodu, tu môžete využiť platbu platobnou kartou, ale aj predplatenou Paysefecard kartou (prípadne cez účet v Paysafecard) a previesť peniaze viete aj prostredníctvom Skrillu, mobilnou platbou (sms), alebo aj v hotovosti na niektorej z kamenných pobočiek. Výhry si môžete nechať potom zaslať na bankový, Skrill, či Paysafecard účet, ale využiť môžete opäť aj kamennú pobočku.

Čo ak sa pri hre vyskytne problém a potrebujem pomôcť?

V prípade, ak si s niečím nebudete vedieť rady, alebo sa len chcete ohľadom kasína niečo opýtať, tak môžete smelo kontaktovať ich zákaznícke centrum. Aj tu máte na výber jednu z mnohých možností. Kontaktovať ich viete denne v čase od 8:00 do 23:00 a to telefonicky (+421 41 562 00 91), cez Livechat, alebo kontaktný formulár na stránke, emailom (podpora@tipsport.sk), či dokonca prostredníctvom súkromnej správy v rámci hráčskeho konta.

Aktuálne jackpoty v kasíne *

Apollo Jackpot4986 €

Úroveň
Gold

Apollo Jackpot2078 €

Úroveň
Silver

Apollo Jackpot295 €

Úroveň
Bronze

* aktualizované každú hodinu

Ruleta