EASIT hry s ruletou

Hry od EASIT nájdete v kasínach

eTIPOS.sk logo

Vstupný bonus: 1050 EUR

Hraj v kasíne
DoubleStar logo

Vstupný bonus: 5000 EUR

Hraj v kasíne
Tipsport logo

Vstupný bonus: 7777 EUR

Hraj v kasíne
Slovmatic logo

Vstupný bonus: 3000 EUR

Hraj v kasíne
SYNOT TIP logo

Vstupný bonus: 10000 EUR

Hraj v kasíne
OlyBet logo

Vstupný bonus: 0 EUR

Hraj v kasíne

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Čím sú kasínové hry od EASIT špecifické?

Hry od providera EASIT, patriaceho do holdingu SYNOT, sú charakteristické predovšetkým svojou prepracovanou 3D grafikou a jednoduchou hrateľnosťou. Vďaka týmto aspektom sú ich hry u hráčov vyhľadávané a obľúbené. Keď si ich zahráte, budete si pripadať, akoby ste sa ocitli v reálnom kasíne.

V akých slovenských online kasínach nájdeme hry od EASIT?

Ich hry si môžete zahrať napríklad v kasínach: eTIPOS.sk, DoubleStar, Tipsport, Slovmatic, SYNOT TIP, OlyBet

Aké hry s ruletou má tento provider vo svojom portfóliu?

V portfóliu výrobcu EASIT nájdete takmer desiatku ruletových hier. Všetky rulety sa riadia európskymi pravidlami, čo znamená, že sa v nich hrá s jednou nulou. Medzi ruletovými hrami nájdete také vychýrené tituly ako napríklad Roulette Ultimate či Roulette Diamonds. Ak obľubujete adrenalín a stávky vo vyšších hodnotách, k dispozícii sú aj VIP verzie týchto hier. V niektorých kasínach si môžete dokonca zahrať hru Multi Roulette, v ktorej si budete môcť vychutnať multiplayer režim a teda hru s viacerými hráčmi za jedným stolom.

Sú tieto online rulety dostupné aj na mobile?

Vývojári zo spoločnosti EASIT si veľmi dobre uvedomujú, že stále viac a viac hráčov preferuje zábavu v kasínových hrách zo svojich mobilov. Všetky ich rulety sú preto prispôsobené na mobilné zariadenia, a vy si tak môžete vychutnať skvelý herný zážitok kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Aké typy stávok v nich nájdete? Obsahujú aj pokročilé funkcie a štatistiky?

Pri ruletových hrách od providera EASIT si prídu na svoje všetci hráči – či už nováčikovia alebo zabehnutí harcovníci. V základnom režime môžete uskutočňovať všetky typy najčastejších stávok – to znamená vnútorné stávky a vonkajšie stávky. Pre pokročilejších hráčov je v ruletách od EASITu k dispozícii aj takzvaný expertný režim, ktorý keď si aktivujete, ponúkne vám možnosť uskutočnenia rozšírených stávok ako sú napríklad Red Splits, Black Splits, Finale en Plein, Finale či Orphelin Plein. V EASIT ruletách nechýbajú ani štatistiky. Síce nie sú nejako extra prepracované, no v hrách si môžete prezerať štatistiku vytočených čísel, ich úspešnosť či podiel samotných kategórií.

Má provider EASIT v ponuke aj iné typy stolových kasínových hier?

Áno, EASIT sa špecializuje práve na stolové kasínové hry a ežreby. Zahrať si od nich môžete kvalitné kartové hry blackjack i poker. Aj tieto typy stolových hier spĺňajú vysoké štandardy kvality, a preto aj v tomto prípade platí, že ak sa ich rozhodnete vyskúšať, máte sa na čo tešiť.
Ruleta