Apollo Games hry s ruletou

Hry od Apollo Games nájdete v kasínach

TIPOS logo

Vstupný bonus: 1050 EUR

Hraj v kasíne
DoubleStar logo

Vstupný bonus: 5000 EUR

Hraj v kasíne
Niké logo

Vstupný bonus: 50 FS

Hraj v kasíne
EuroGold logo

Vstupný bonus: 10000 EUR

Hraj v kasíne
Tipsport logo

Vstupný bonus: 7777 EUR

Hraj v kasíne
DOXXbet logo

Vstupný bonus: 7000 EUR

Hraj v kasíne
Fortuna logo

Vstupný bonus: 333 FS

Hraj v kasíne
Slovmatic logo

Vstupný bonus: 3000 EUR

Hraj v kasíne
SYNOT TIP logo

Vstupný bonus: 10000 EUR

Hraj v kasíne
OlyBet logo

Vstupný bonus: 0 EUR

Hraj v kasíne

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Čím sú kasínové hry od Apollo Games špecifické?

Apollo Games je skúseným producentom kasínovej zábavy z Českej Republiky, ktorý na trhu pôsobí už od roku 2007. Roky skúsenosti sú vidieť prakticky na každom ich diele, ktoré sa vyznačujú modernou grafikou a jednoduchým ovládaním.

V akých slovenských online kasínach nájdeme hry od Apollo Games?

Ich hry si môžete zahrať napríklad v kasínach: TIPOS, DoubleStar, Niké, EuroGold, Tipsport, DOXXbet, Fortuna, Slovmatic, SYNOT TIP, OlyBet

Aké hry s ruletou má tento provider vo svojom portfóliu?

V portfóliu výrobcu Apollo Games v súčasnosti (k júnu 2023) nájdete len jednu ruletovú hru. Ide však o veľmi obľúbený kúsok s názvom Apollo European Roulette. Veríme, že vývojári z Apollo Games ponuku tejto kráľovnej kasínových hier do budúcnosti rozšíria.

Sú tieto online rulety dostupné aj na mobile?

Online hru Apollo European Roulette si môžete, tak ako ostatné hry od výrobcu Apollo Games, zahrať aj z mobilu. Stačí mať len pripojenie na internet a následne vám už nič nebráni roztočiť guľôčku v kolese tejto ruletovej hry.

Aké typy stávok v nich nájdete? Obsahujú aj pokročilé funkcie a štatistiky?

Hra Apollo European Roulette ponúka zábavu pre nováčikov ako aj pre skúsenejších hráčov. Stávky môžete uzatvárať na čísla, rad, uličku, tucet, rohovú stávku a samozrejme sú k dispozícii aj stávky na farbu, vysoké a nízke čísla či pár a nepár. V tejto ruletovej hre je možné uskutočňovať aj špeciálne druhy stávok. Tieto stávky sú uvedené pod hracím poľom a konkrétne ide o stávky Zero Game, Serie 0/2/3, Serie 5/8 a Orphans. Ďalšie špeciálne stávky sú k dispozícii, akonáhle si zobrazíte Racetrack pomocou kliknutia na tlačidlo Neighbours. V prípade, že patríte medzi nováčikov v rulete, určite si prejdite význam jednotlivých výrazov.

Má provider Apollo Games v ponuke aj iné typy stolových kasínových hier?

Okrem Apollo European Roulette momentálne (k júnu 2023) nenájdete v portfóliu Apollo Games žiadne iné stolové kasínové hry. K dispozícii sú tu však atraktívne online výherné automaty či video poker. Dúfame, že Apollo Games bude sekciu so stolovými kasínovými hrami postupne rozširovať.
Ruleta