Red Tiger hry s ruletou

Hry od Red Tiger nájdete v kasínach

Niké logo

Vstupný bonus: 50 FS

Hraj v kasíne

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Čím sú kasínové hry od Red Tiger špecifické?

Red Tiger prišiel na trh iGamingu v roku 2014 a za tento krátky čas sa vypracoval na jedného z popredných providerov na svete, ktorého hry nájdete v mnohých online kasínach. Skúsení vývojári a dizajnéri sa neustále snažia, aby ich hry boli pre hráčov maximálne atraktívne a zábavné. Červený tiger v logu tejto značky predznamenáva, že v tomto duchu budú pokračovať aj naďalej. Od konkurencie sa Red Tiger odlišuje najmä pôsobivou grafikou, detailnými animáciami, vzrušujúcimi témami a inovatívnymi bonusmi.

V akých slovenských online kasínach nájdeme hry od Red Tiger?

Ich hry si môžete zahrať napríklad v kasínach: Niké

Aké hry s ruletou má tento provider vo svojom portfóliu?

Hoci sa Red Tiger môže pochváliť stovkami online hracích automatov, vo svojej ponuke (jún 2023) má len jednu ruletovú hru - European Roulette. Ako už jej samotný názov prezrádza, ide o ruletu s európskymi pravidlami, teda na hracom stole nájdete len jednu 0.

Sú tieto online rulety dostupné aj na mobile?

European Roulette si môžete zahrať nielen prostredníctvom PC a notebooku, ale aj na svojom tablete alebo mobile. To ale nie je v prípade kasínových hier od tohto providera nič prekvapivé. Pretože všetky kasínové hry Red Tiger ponúkajú aj mobilné verzie.

Aké typy stávok v nich nájdete? Obsahujú aj pokročilé funkcie a štatistiky?

European Roulette má všetky klasické vnútorné aj vonkajšie stávky., ktoré vyplácajú štandardné kurzy (35:1 pre stávku na jedno číslo, 17:1 pre stávku na dve čísla, 1:1 pre stávku na červené/čierne alebo párne/nepárne). Kompletný zoznam výhier je k dispozícii v hernom menu. Stôl obsahuje aj obľúbený racetrak, vďaka ktorému môžete využiť stávky Voisins, Tiers, Orphelins a Jeu zéro. Potešia aj štatistiky vrátane predchádzajúcich hier, horúcich/studených čísiel a pod. Pre lepšiu dynamiku hry môžete využiť funkcie zdvojnásobenia stávok alebo vyčistenie celého stola od stávok.

Má provider Red Tiger v ponuke aj iné typy stolových kasínových hier?

Čo sa týka stolových hier od Red Tiger, okrem European Roulette nájdete v jeho ponuke aj obľúbený Blackjack a Baccarat. Všetky tieto stolové hry si môžete vyskúšať samozrejme aj na svojom mobile. Myslíme si, že je len otázka času, kedy v tejto sekcii časom pribudnú ďalšie zaujímavé tituly.
Ruleta