Tom Horn hry s ruletou

Hry od Tom Horn nájdete v kasínach

eTIPOS.sk logo

Vstupný bonus: 1050 EUR

Hraj v kasíne
Niké logo

Vstupný bonus: 50 FS

Hraj v kasíne
Fortuna logo

Vstupný bonus: 333 FS

Hraj v kasíne
SYNOT TIP logo

Vstupný bonus: 10000 EUR

Hraj v kasíne

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Čím sú kasínové hry od Tom Horn špecifické?

Spoločnosť Tom Horn vznikla v roku 2008 a za tento čas sa stihla dokonale etablovať na trhu s kasínovými hrami. Cieľom tohto providera je vytvárať hry najvyššej kvality, ku ktorým sa hráči budú chcieť opätovne vrátiť.

V akých slovenských online kasínach nájdeme hry od Tom Horn?

Ich hry si môžete zahrať napríklad v kasínach: eTIPOS.sk, Niké, Fortuna, SYNOT TIP

Aké hry s ruletou má tento provider vo svojom portfóliu?

Rovnako ako mnoho iných poskytovateľov kasínových hier, tak aj Tom Horn sa prioritne zameriava na online automaty. V ponuke však nájdeme aj dve ruletové hry (jún 2023) - European Roulette Announced Bets a French Roulette La Partage.

Sú tieto online rulety dostupné aj na mobile?

European Roulette Announced Bets a French Roulette La Partage si môžete bez problémov zahrať aj na svojom mobilnom zariadení. Stačí si len skontrolovať pripojenie na internet a roztočiť koleso.

Aké typy stávok v nich nájdete? Obsahujú aj pokročilé funkcie a štatistiky?

Na oboch ruletách od Tom Horn nájdete len 1 nulu. Vizuál je takmer identický, rovnako ako rozloženie stola. Využiť môžete všetky klasické stávky – vnútorné a vonkajšie. Nechýba ani racetrack so špecifickými stávkami Tiers du Cylindre, Les Orphelins či Les Voisins Du Zero. Zostaviť si môžete svoje obľúbené stávky a vo vhodnom okamihu ich použiť. V štatistkách nájdete len percentuálny odhad stávkových možnosti, čo fanúšikom analýz zrejme nebude celkom postačovať. Poteší však turbo režim, auto stávka a nastaviť si môžete aj hlas dílera, či hudbu na pozadí.

Má provider Tom Horn v ponuke aj iné typy stolových kasínových hier?

V ponuke kasínových hier od Tom Horn žiadne iné stolové hry okrem rulety nenájdete. Spoločnosť sa viac sústreďuje na hracie automaty. Nie je však vôbec vylúčené, že časom tento provider nevytvorí ďalšie ruletové hry, alebo kartové hry blackjack či poker.
Ruleta