Hry s francúzskou verziou rulety

Hry s francúzskou verziou rulety

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Online ruleta kdekoľvek a kedykoľvek

Online ruleta je v dnešnej dobe symbolom moderného hazardu. Z pôvodných dymom začmudených kasín sme sa presunuli do digitálnej éry, kde hranice času a priestoru akoby neexistovali. Vo svete, kde je pohodlie na prvej priečke, online ruleta umožňuje zažiť vzrušenie zo stávok a výhier kdekoľvek a kedykoľvek. Či už ste na dovolenke, na obednej prestávke v práci alebo len tak relaxujete doma, s prístupom na internet je obľúbená kasínová hra od vás len na pár klikov. Technologický pokrok prináša inovácie v podobe mobilných aplikácií a LIVE hier so skutočnými krupiérmi v reálnom čase, čo ešte viac posilňuje zážitok z hry. Dostupnosť a flexibilita robia z online rulety jednu z najpopulárnejších hier v online kasínach.

V online herniach nájdete tri typy rulety - americká, európska a francúzska. Americká ruleta je známa políčkom s dvojitou nulou (00), čo zvyšuje výhodu kasína a prináša väčšiu výzvu pre hráčov. Európska ruleta je obľúbená pre svoje jednoduché pravidlá a políčko iba s jednou nulou (0), čiže výhoda kasína voči hráčovi nie je príliš veľká ako v americkej verzii.

Francúzska verzia rulety je klasika klasík

Najklasickejším typom je bezpochyby francúzska ruleta. Táto verzia je veľmi podobná európskej verzii, avšak s niekoľkými špecifickými pravidlami, ako je napríklad pravidlo „La Partage“. Toto pravidlo hovorí, že ak gulička pristane na nule a hráč staví aj na jednoduché stávky (červená/čierna, párna/nepárna), vráti sa mu polovica stávky. Francúzska ruleta bola kedysi špecifická aj vďaka stávkam „Voisins du Zero“ (susediace s nulou), „Tier“ (tretiny) a „Orphelins“ (siroty). Ale tie už dnes nájdete aj v ostatných verziách rulety.

Online ruleta nie je len hrou čísel a náhod. Keď gulička tancuje a skáče po ruletovom kolese, prichádza moment, kedy sa čas zastaví a všetka pozornosť je upriamená len na jediný bod. Keď sa loptička usadí na svojom mieste, nie je to len koniec jednej hry, ale začiatok novej nádeje a novej príležitosti. Francúzska ruleta je tradičná kasínová hra, ktorá očarila hráčov na celom svete.

Ruleta