Základné výrazy rulety

Základné výrazy rulety

Pozri si a nauč sa význam základných výrazov používaných pri hraní rulety, iba tak dokážeš pochopiť pravidlám tejto hazardnej hry.

onlineruleta.sk
Pravidlá rulety

Pravidlá rulety

Ruleta je jedna z najstarších hazardných hier na svete a ako každá iná hra má svoje pravidlá, ktoré by mal každý hráč ovládať. Táto, povedzme etiketa, nie je vôbec nič zložité a umožní pochopiť hráčovi zmysel hry a pomôže mu priblížiť sa k svojej výhre.

onlineruleta.sk
Fibonacciho systém rulety

Fibonacciho systém rulety

Fibonacciho systém, alebo Fibonacciho stratégia patrí k tým najznámejším a zároveň k najstarším. Fibonacciho číselný rad (postupnosť) objavil taliansky matematik Leonardo Pissano už v 12. Storočí.

onlineruleta.sk
Online ruleta LIVE, so živým krupiérom

Online ruleta LIVE, so živým krupiérom

Atmosféra skutočného kasína, krásne dealerky a možnosť komunikovať s ostatnými hráčmi online - to všetko umožňuje hranie rulety LIVE.

onlineruleta.sk
Parlay stratégia

Parlay stratégia

Parlay systém je veľmi agresívna stratégia rulety. Dokážete pomerne za krátky čas s relatívne malým kapitálom vygenerovať vysoké zisky. Táto možnosť je samozrejme kompenzovaná aj vyššou mierou rizika a pravdepodobnosťou prehry. Ale na rozdiel od Martingale systému, počas hrania neriskujete prehru vysokej čiastky.

onlineruleta.sk
Martingale systém

Martingale systém

Martingale systém je jednou z najstarších stratégií hrania hazardných hier. Bol vymyslený v 18. storočí vo Francúzsku pre hru panna alebo orol, kde šanca na výhru je zakaždým 50%. Onedlho bol aplikovaný do hry ruleta, kde pravdepodobnosť padnutia čiernej alebo červenej farby sa tiež blíži k 50 %. Patrí k najobľúbenejšej stratégií mnohých profesionálnych hráčov rulety.

onlineruleta.sk

Informácie o hre ruleta

Zamýšľali ste sa nad tým, ako je to s obľúbenosťou jednotlivých kasínových hier? V súčasnosti sa veľkej popularite tešia najmä online hracie automaty, no a za nimi pravidelne nasleduje práve ruleta. Ruleta je označovaná za kráľovnú kasínových hier, pričom táto hra vznikla na konci 18. storočia vo Francúzsku. Teší sa veľkej obľube hráčov po celom svete, a preto si v súčasnosti už ani nevieme predstaviť kvalitné online kasíno, kde by ruleta chýbala.

Ruleta je síce jednoduchá hazardná hra, no ako každá hra, aj ona má svoje pravidlá. Tie si treba ešte pred hraním v kasíne poriadne osvojiť. Ak nepatríte medzi ostrieľaných hráčov a chcete si ruletu vyskúšať, určite si s pravidlami prejdite aj základné ruletové výrazy.

Na tejto podstránke vám budeme prinášať články o rulete, v ktorých sa dočítate naše tipy a rôzne zaujímavosti o tejto kasínovej hre. Všetky články majú za úlohu lepšie priblížiť samotnú hru, pričom okrem pravidiel a základných pojmov tu nájdete aj ďalšie informácie o rulete, ktoré budete môcť nasledovne zužitkovať pri hre.

Pred samotnou hrou v kasíne vám odporúčame si vyskúšať jednotlivé ruletové hry zadarmo, pretože každá hra je iná. Výhodou hrania rulety online je predovšetkým jej prístupnosť. Stačí mať len prístup na internet a šťastie môžete pokúšať odkiaľkoľvek a kedykoľvek.

Ak sa už rozhodnete, že si idete ruletu zahrať do niektorého z online kasín, určite si prejdite aj ponuku hier, ktorou kasína disponujú. Niektoré totiž majú vo svojom portfóliu len jednu alebo dve rulety, no v iných kasínach môže mať táto hra omnoho širšie zastúpenie. Mnohí hráči si pri výbere kasína všímajú aj ďalšie veci, ako sú napríklad vstupné casino bonusy, ktoré kasína ponúkajú ako aj ďalšie typy promo akcií.

Ruleta