Amusnet hry s ruletou

Hry od Amusnet nájdete v kasínach

TIPOS logo

Vstupný bonus: 1050 EUR

Hraj v kasíne
DoubleStar logo

Vstupný bonus: 5000 EUR

Hraj v kasíne
Slovmatic logo

Vstupný bonus: 3000 EUR

Hraj v kasíne
SYNOT TIP logo

Vstupný bonus: 10000 EUR

Hraj v kasíne

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Čím sú kasínové hry od Amusnet špecifické?

Spoločnosť Amusnet, predtým známa aj ako EGT, patrí medzi popredných poskytovateľov produktov a služieb v oblasti kasínovej zábavy. Na trhu pôsobí od roku 2002. Ide o plne licencovaného a certifikovaného providera vo viacerých herných jurisdikciách. Integrácia s rozhraním API vám umožní dokonalé hranie, nechýbajú populárne tematické automaty a živé kasíno. Ich hry sú špecifické jednoduchou retro grafikou no výbornou hrateľnosťou.

V akých slovenských online kasínach nájdeme hry od Amusnet?

Ich hry si môžete zahrať napríklad v kasínach: TIPOS, DoubleStar, Slovmatic, SYNOT TIP

Aké hry s ruletou má tento provider vo svojom portfóliu?

Amusnet sa môže pochváliť s viac ako 240 hracími automatmi, stolovými hrami a štúdiom so živými krupiérmi. Nájdete tu niekoľko druhov rulety so štandardnými európskymi pravidlami, ale napríklad aj American Virtula Roulette s dvoma nulami.

Sú tieto online rulety dostupné aj na mobile?

Áno, Amusnet vytvára produkty, ktoré sú optimalizované aj pre vreckové zariadenia. To znamená, že obľúbené hry si môžete vychutnať prostredníctvom smartfónu alebo tabletu. Kvalita automatov a stolových hier je vynikajúca.

Aké typy stávok v nich nájdete? Obsahujú aj pokročilé funkcie a štatistiky?

Jednou z obľúbených ruliet je Virtual Roulette. Riadi sa európskymi pravidlami a RTP má nastavené na 97,30 %. Na hracom poli sú základné stávky, nechýba ani racetrak so stávkami Tiers, Voisins, Zero, či Orphelins. Obzvlášť prepracované štatistiky tu však nenájdete. Pokiaľ hráte radšej ruletu s dvomi nulami, vyskúšajte si jej americkú verziu American Virtual Roulette.
Ďaleko lepšiu zábavu prináša Live kasíno so živými krupiérmi, pri ktorom si vychutnáte atmosféru skutočného kasína. Živé rulety sú poháňané špičkovou technológiou streamovania a moderným štúdiom. S využitím kamier vysielajúcich v HD kvalite je streamovanie rulety jedným z najrýchlejších v odvetví.

Má provider Amusnet v ponuke aj iné typy stolových kasínových hier?

Čo sa týka stolových hier od Amusnet, okrem rulety vyprodukoval tento provider aj niekoľko druhov obľúbeného pokra. A zrejme je len otázkou času, kedy príde na rad blackjack alebo baccarat.
Ruleta